KONST / Litografier / Grafiskt blad 14364011
nr 1436 4011
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Clay". Signerad, numrerad 72/100. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad
Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:34:01
6/12 15:20:25